You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
uk ru en
Фурнітура | Тент Вінниця

Якісна фурнітура для Ваших виробів

Про важливість використання якісної фурнітури в конструкціях тентів

Як продовжити термін служби встановленого тенту? Як запобігти необхідністі ремонту його комплектуючих? Як зробити конструкцію максимально функціональної і безпечною? Як купити дешевше і не не шкодувати про це? Відповідь проста: при виробництві повинна використовуватися якісна і надійна тентова, дверна, бортова фурнітура (ремені, еспандери, закльопки, митні троси, скоби і т.д.).

Зведення шатрів і наметів повинно проводитися за допомогою фурнітури, виготовленої з нержавіючої сталі з якісним гальванічним покриттям. Вона дозволяє добитися того, щоб тентова конструкція зберігала свою стійкість до механічних пошкоджень і захищала її від негативного впливу навколишнього середовища.

Тентова фурнітура

Із застосуванням скоб і ременів тент кріпиться до каркасу. Скобами з'єднуються в один ряд дві і більше тентові тканини. Ремені ж забезпечують їх кріплення до опорної конструкції. Люверси - це круглі отвори в тенті, оброблені кільцями з латуні або міді. Такий «захист» люверсів необхідна для того, щоб запобігти можливості розриву тканини, що істотно продовжить термін служби виробу.

Популярність тентів пояснюється серед усього іншого особливостями тканини, яка використовується при їх зведенні. Основа міцна, еластична, стійка до високих температур і гниття, водовідштовхувальна і майже не вигоряє на сонці. На ПВХ тканину, колірна палітра якої різноманітна, можна з легкістю нанести тематичне зображення або логотип компанії, незалежно від того автомобіль це, або тентовий намет. Тент відрізняється тривалим терміном служби (від 8 років). Досить купити його одного разу, при дбайливому використанні і зберіганні, він прослужить Вам довгі роки.

Тенти з кожним днем ​​завойовують у покупців все більшої популярності. Адже вони стійкі, мобільні і невибагливі в ціні, відрізняються своєю простотою монтажу і експлуатації. Такі будови добре захищають від дощу, вітру, снігу і палючого, спекотного сонця. За всіма показниками, перебування всередині максимально комфортно і безпечно, що, в свою чергу, забезпечується завдяки використанню якісної фурнітури.

Таким чином, дуже важливо максимально відповідально підійти до вибору тентової фурнітури. Її виробництвом займаються як вітчизняні, так і зарубіжні виробники. Широкий асортимент продукції компаній-виробників дає можливість кожному, в залежності від його потреб і типу встановлюваної конструкції, знайти для себе оптимальний варіант, коли фурнітура для тентів влаштує як з точки зору ціни, так і якості.

Купити її можна як самостійно, так і довіривши це нам, адже ми маємо багаторічний досвід виготовлення автомобільних та інших виробів з ПВХ тенту, і про фурнітуру знаємо все.

Замовити