You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
uk ru en
Каркаси | Тент Вінниця

Виготовлення та ремонт каркасів у Вінниці

Наша компанія пропонує ремонт каркасів до причіпів, напівпричіпів, а також заміну непрацюючих деталей від виробника. Наші фахівці якісно проведуть ремонт здвижного даху, в короткі терміни зроблять заміну підшипників різного розміру та діаметру. Профессійно здійснюємо заміну чи ремонт стійки, направляючих, перемички, двері, передню стінку, збираємо каркас з платформи. Ми пропонуємо якісну і недорогу збірку каркаса, який Ви можете придбати в нашій фірмі або привести свій.

Каркаси під тент можна розділити на дві групи: стаціонарні та розбірні.

Стаціонарні каркаси під тент, призначені для капітальної установки виробів. Опори таких каркасів жорстко кріпляться до вже наявної основи. На ці опори встановлюється (вариться) монолітний каркас. Такий виріб знаходиться постійно на одному місці, і щоб перемістити його доведеться неабияк потрудитися.

Розбірні каркаси під тент робляться з окремих частин або секцій. Такі каркаси легко монтуються і демонтуються. Їх можна вільно перемістити з одного місця в інше. При необхідності низ таких каркасів кріпиться до основи за допомогою арматурних клинів або дюбелів.

Каркаси під тент зазвичай виготовляються з металевих круглих або профільних труб, на які безпосередньо кріпиться тент. Тент також можна кріпити і на дерев'яний каркас, але необхідно враховувати те, що при попаданні на такий каркас вологи його може покоробити і конструкція з часом може змінити свої початкові форми.

Тент на каркас кріпиться двома способами. За допомогою звичайних кілець (люверсів) або кілець під скоби. Якщо тент кріпиться за допомогою звичайних кілець, то по всьому периметру каркаса робляться ферми, для натяжки тенту. А якщо тент буде кріпитися за допомогою кілець під скоби, тоді края каркаса, де буде кріпитися тент, обладнуються скобами, на які згодом закріпиться тент.

На сьогоднішній день можна виготовити каркас будь-якої форми, навіть самої хитромудрої, тому, як технології кріплення дозволяють сьогодні кріпити тент практично на будь-яку основу.

Також наша компанія займається переобладнанням каркасів за індивідуальним проектом, ремонтує та обслуговує каркасні конструкції. Завжди раді ВАС бачити!

Замовити