You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
uk ru en
Виготовлення та ремонт | Тент Вінниця

Виготовлення тентів та їх обслуговування

На сьогоднішній день виготовлення тентів, піднавісів, каркасів є високотехнологічним і автоматизованим процесом, в якому ризик браку зведений до мінімуму. Використовуються в процесі тільки сучасні і надійні матеріали, вологостійкі та міцні. Як правило, це ПВХ здатний витримати натиск негоди.

Якість матеріалу вкрай важлива, оскільки він повинен відповідати кліматичним умовам місцевості. В процесі виготовлення тентів необхідно враховувати великі відстані, властиві для України, матеріал повинен добре справлятися з різкими перепадами температури, витримувати холод, спеку, дощ, сніг, вітер, протистояти пилу і бруду. Крім того, необхідно враховувати і характерні особливості вантажів, що перевозяться, щоб забезпечити максимальну безпеку транспортування.

Процес виготовлення тентів передбачає дотримання технології і постійного контролю якості. Йому піддається не тільки матерія, але і самі каркасні конструкції, оскільки від їх міцності залежить стійкість автомобіля. Одне з важливих вимог полягає в тому, що бічні стінки не повинні майоріти при їзді.

Домогтися високої герметичності швів вдається завдяки технології зварювання із застосуванням гарячого повітря при температурі 650 ° С. Виготовлення тентів із застосуванням даної технології підвищує естетичну привабливість всієї конструкції, оскільки спаяні гарячим повітрям шви практично непомітні. Це особливо вигідно для розміщення на покритті різних рекламних матеріалів.

Продаж тентів

Продаж тентів на вантажний автомобіль
Наша компанія багато років успішно займається виробництвом, продажем та ремонтом тентів, каркасів та піднавісів. Ми пропонує всім клієнтам великий спектр послуг, з якими Ви можете ознайомитися прямо на сайті. Якщо Вам необхідно підготувати для перевезення той чи інший вантаж, автомобіль або причіп, сміливо звертайтеся до фахівців нашої компанії. Для нас немає значення габарити автомобіля і складність замовлення, ми виготовляємо першокласні покриття як на важкі вантажівки так і на автомобілі менших габаритів.

Виготовлення та продаж тентів і каркасів здійснюється на вигідних для всіх умовах. Наш асортимент відрізняється різноманітністю, більш того, наші фахівці виготовлять продукцію за індивідуальними замовленнями. Оскільки ми є виробниками, покупцям надаються низькі ціни, а також бонуси і знижки.

Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти Вам у придбанні якісної продукції, здатної захистити вантаж в ході транспортування. Займаємось ремонтом тентів та продажем тентів б/в і нових.

Замовити